Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I bleu bashkëshortes dhuratë të shtrenjtë, futbollistët ‘në krizë’ të irrituar me shefin e tyre

Sezonin e kaluar skuadra e Bournemouth ra nga Premier League angleze vetëm javën e fundit dhe distanca me skuadrën e Aston Villës që shpëtoi ishte vetëm 1 pikë distancë.

Ekipi nga jugu i Anglisë është i gatshëm të rikthehet edhe një herë në elitën e futbollit,por situata ekonomike shkaktuar nga koronavirusi ka prekur skuadrën duke shkaktuar një krizë të madhe financiare.

Këtë sezon, lojtarët dhe të gjithë punonjësit e klubit i është shkurtuar paga, ndërsa së fundmi janë befasuar nga dhurata që Neill Blake mendoi t’i bënte gruas së tij për Krishtlindje.

Shefi ekzekutiv i klubit i ka blerë bashkëshortes një makinë Bentley me vlerë 140 mijë paund dhe me targa të personalizuar që ishte tema e ditës në dhomën e zhveshjes.

Ndërkohë që bashkëshortja e tij Alesya Blake vendosi ta postojë makinën në rrjetin social, por që hasi në zemërimin e të gjithë stafit të Bournemouth.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet