Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fotot/ Melania dekoron për herë të fundit Shtëpinë e Bardhë

Melania Trump ka dekoruar për herë të fundit Shtëpinë e Bardhë përpara se bashkëshorti i saj, Donald Trump të lërë zyrën në 20 janar.

Mëngjesin e 30 nëntorit Melania falenderoi të gjithë ata që e ndihmuan për dekorimin e shtëpisë duke publikuar në rrjete sociale disa foto të shkrepura pranë pemëve gjigante.

“Së bashku ne festojmë këtë tokë që jemi krenarë ta quajmë shtëpi”-shkroi Zonja e parë e Amerikës krah fotove.

Ndjekësit e kanë përgëzuar shumë Melaninë për guston e saj dhe mënyrën si e ka dekoruar edhe këtë vit Shtëpinë e Bardhë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet