Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E veshur nga stilistja shqiptare, Belen Rodrigue mahnit me fustanin e bardhë

Stilistja e njohur shqiptare, Lia Stublla është kthyer në një ndër të preferuarat e yjeve me famë botërore.

Këtë e ka dëshmuar me bashkëpunimet e shumta që ka pasur, ndonëse vazhdon të jetë akoma mjaft prezente në tregun ndërkombëtar.

Së fundmi është modelja argjentinase, Belen Rodriguez, ajo e cila ka zgjedhur të vishet nga kreatorja nga Kosova. Ajo ka ndarë disa fotografi në InstaStory, në të cilat ka etiketuar Stubllën.

Fustani, i veshur nga Belen, është i bardhë dhe ka një model unik të prerë anash. 36-vjeçarja dukej në formë të mrekullueshme, gjersa mori vëmendje të madhe edhe me linjat trupore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet