Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Covid-19 i merr jetën ish-kreut të Këshillit të Qarkut Elbasan

Ndërron jetë nga Covid-19 ish-kreu i Këshillit të Qarkut Elbasan, Kozma Hakani 73 vjeç.

Mësohet se Hakani kishte 14 ditë i shtruar në spitalin Covid 2.

Kozma Hakani ka qenë dhe drejtor i Arsimit në qarkun e Elbasanit,dhe për 40 vite punoi në sistemin e arsimit në shkolla të ndryshe të qytetit të Elbasanit.

Situata e pandemisë në vend nuk po sheh përmirësime. Ministria e Shëndetësisë raportoi 557 raste të reja dhe 12 humbje jete vetëm në 24 orët e fundit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet