Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Alarmohet ushtria greke, koronavirusi infekton rekrutët në Janinë

Koronavirusi është futur edhe në ushtrinë greke. Nga 250 teste të kryera, të hënën në mëngjes u zbuluan 15 rekrutë të infektuar me covid-19 në kampin Perama, Janinë.

Mediat greke raportojnë se Ministria e Mbrojtjes nuk ka informacion zyrtar mbi numrin e saktë të rasteve pozitive dhe gjendjen e shëndetit të atyre që janë gjetur pozitivë.

Greqia vijon që të jetë në alarm si pasojë e infektimeve me koronavirus.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet