Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

60 grabitje në Spanjë, policia në kërkim të bandës së shqiptarëve “me të zeza”

Policia spanjolle njoftoi se është në ndjekje të një bande shqiptarësh që mendohet se kanë grabitur rreth 60 banesa në Galici.

Në grabitjen së fundit, dy prej anëtarëve të kësaj bande u arrestuan. Sipas mediave spanjolle, njëri prej tyre është një 32-vjeçar shqiptar.

Banda ka të njëjtën mënyrë operimi për çdo grabitje: qëndrojnë për disa javë në një zonë dhe veprojnë të veshur me të zeza, por me fytyrën zbuluar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet