Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Transportoi emigrantë nga Pogradeci në Tiranë/ I riu kapet pas dy muajsh arrati

Policia e Pogradecit vuri në pranga këtë të dielë një 29-vjeçar që ishte i shpallur në kërkim.

Ai kërkohej sepse në datën 11 shtator po transportonte emigrant të paligjshëm nga Pogradeci drejt Tiranës.

Të riut ju kërkua nga policia të ndalonte, por ai u largua me shpejtësi dhe më pas braktisi mjetin. Pas dy muajsh arrati, ai u vu sot në pranga.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet