Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Reagon skulptori që u kritikua për shtatoren e Skënderbeut: Ju faleminderit për komentet

Shtatorja e Gjergj Kastriot Skënderbeut e vendosur ditën e Flamurit në Prizren ka krijuar polemika, pasi puna e skulptorit Sinan Aliaj cilësohet e dobët.

Por cfarë mendon ai? Nëpërmjet një postimi në Facebook ai ka bërë një mbishkrim ironik “dedikuar portaleve”. “Ju faleminderit per komentet… Urime Prizren!” shkruan më tej ai.

Por jo vetëm kaq. Kritika ka pasur edhe për shtatoren e Adem Jasharit në Prizren, që u vendosën të dyja në të njëjtën ditë me të Skënderbeut.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet