Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Nata e Bardhë” festohet online si kurrë më parë

“Nata e Bardhë” është kthyer tashmë në një traditë që festohet çdo fund nëntori me koncerte, ndjekur nga publiku në sheshe për të sjellë një tjetër atmosferë.

Por ky 29 nëntor është organizuar ndryshe pa praninë e publikut, për shkak të masave të vendosura për të parandaluar përhapjen e COVID-19.

Këtë herë publiku do ta shijojë koncertin nga shtëpia.

Koncerti është zhvilluar online, me prezantuese Dojna Memën, ku pjesëmarrës janë artistët Dafina Zeqiri, Soni Malaj, Mr. Elvis, Kastro Zizo, West Side Family e Stine.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet