Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Goditi me shkelma dhe shpulla bashkëshorten e tij shtatzënë, arrestohet i riu shqiptar

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzëne.

Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Castelfranco rreth orës 19:45, pas një konflikti për motive të dobëta.

I riu shqiptar, i moshës 21-vjeçare kishte goditur me shkelma dhe shpulla bashkëshorten e tij po shqiptare.

Gjatë sulmit, gruaja kishte pësuar lëndime dhe u dërgua në Spitalin e Modenas. Ndërsa bashkëshorti i saj u arrestua.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet