Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në aksin rrugor Korçë – Pogradec, mjeti përmbyset në kanal

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin nacional Korçë – Pogradec, pranë fshatit Zvrvaskë.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe më pas është përmbysur në një kanal.

Si pasojë e këtij askidenti, drejtuesi i mjetit ka marrë plagë të lehta.

Ndërsa, policia po punon për zbardhjen dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet