Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident i rëndë në Lezhë, makina përplas për vdekje këmbësorin

LEZHË- Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në Ishull Lezhë në aksin Lezhë Milot. Burime për Top Channel bëjnë me dije se si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i vdekur një person.

Mësohet se viktima është përplasur nga një makinë, teksa ecte në këmbë.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie të cilët po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të plota të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet