Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Afrim Muqiqi reagon për turmat e VV-së: U mblodhën këta sot, ne fillojmë nesër me dasma

Afrim Muqiqi ka reaguar në lidhje me mbledhjen e turmave të mëdha.

Këngëtari i njohur shqiptar, Afrim Muqiqi, ka reaguar në lidhje me mbledhjen e turmave nëpër tubimet e partive pas zgjedhjeve në Besianë.

Turma të mëdha janë parë duke festuar fitoren e VV’së, ndërkohë që kishte turma edhe në zyret e LDK’së para shpalljes së rezultateve.

“Është një porosi ironike se pse gjatë gjithë kohës kam thënë se të gjithë këta politkanë që na kanë thënë të mbajmë distancën e të ndalojnë një aheng familjar. E dini fare mirë se sa na kanë premtuar. Jo vetëm sektorin e hotelierisë por të gjithë deri në bujqësi. Është tallje. Absolutisht jo, unë jam i popullit që 33 vite nuk jam me asnjë parti. Ka qenë një masë e pakontrolluar. Gjatë gjithë kohës na kanë thënë të mbajmë maskat e distancën”, tha Muqiqi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet