Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

29 nëntori, nostalgjikët kthejnë fotot e Enver Hoxhës tek Varrezat e Dëshmorëve

Edhe kete pervjetor te Clirimit, nostalgjiket e ish diktatorit Enver Hoxha kane kthyer imazhin e tij ne varrezat e Deshmoreve.

Në 76-vjetorin e Çlirimit, në Varrezat e Dëshmorëve në Tiranë, bënë homazhet e tyre edhe dashamirësit e Enver Hoxhës dhe Partisë Komuniste.

Me foto të diktatorit Hoxha e parrulla në duar ku shkruhej “Lavdi shqiptarit të madh Enver Hoxha” dhe “Rroftë Partia Komuniste Shqiptare”, ata nderuan me grusht dhe vendosën kurora me lule te Varrezat e Dëshmorëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet