Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja në Shkodër, viktima kishte përplasje me “të fortin e zonës”. Gjendet një makinë e djegur

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Burime bëjnë me dije se është vrarë me armë zjarri shtetasi Ridvan Hyseni, 46-vjeç.

Bëhet me dije paraprakisht se viktima ka pasur një konflikt me Emir Koçian, i cili njihet si “i forti i zonës” në Dajç.

Ndërkohë mësohet se një automjet është gjetur i djegur dhe dyshohet se mund të jetë përdorur nga autorët ose autori për të kryer krimin e rëndë.

Ndërkohë grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet