Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Video/ Shoferi shqiptar kërcënon me pistoletë të riun pas sherrit

Një konflikt i rëndë ka ndodhur mes dy personave në Veternik të Kosovës.

Siç raporton “Insajderi”, pas një sherri verbal, dy persona kanë dalë nga makinat duke u konfliktuar fizikisht mes tyre.

Në sherr esipër, njëri ka nxjerrë pistoletën duke kërcënuar tjetrin, i cili nuk duket edhe tepër i trembur.

Ata janë larguar nga vendi i ngjarjes menjëherë pas sherrit duke bërë që policia të mos gjejë askënd kur shkoi atje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet