Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Plot me pacientë, një re e bardhë pushton oborrin e spitalit Covid

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në spitalin e qytetit Tokat të Turqisë.

Banorët e zonës njoftuan fillimisht policinë për praninë e një reje të bardhe që në territorin e spitalit, gjë të cilën nuk e kishin hasur më parë.

Pas verifikimeve u zbulua se në fakt, reja e bardhë u shkaktua nga rrjedhja e oksigjenit nga depozita e spitalit, e cila nuk ishte vënë fillimisht re nga punonjësit.

Fill pas alarmit, teknikët e spitalit ndërhynë për të parandaluar vijimin e rrjedhjes së gazit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet