Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Me çizme kuq e zi…urimi origjinal i Rita Orës për 108-vjetorin e Pavarësisë

Me rastin e 28 nentorit Rita Ora ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar festën e 108-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Artistja ka pozuar para kamerës e një palë çizme të kuqe me shqiponjën e zezë dy krenare.

Duke mbajtur ne trup vetëm një bluzë të bardhë pak të tejdukshme ajo ka uruar nga larg të gjithë shqiptarët kudo që janë.

“URIME DITA E FLAMURIT!!!!”, shkruan Rita krahas kolazhit të fotove.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet