Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Krenari”, Manastirliu publikon foton e veçantë nga Infektivi

Ky 28 Nëntor këtë vit është ndryshe nga vitet e kaluara për shkak të pandemisë.

Por emocioni i kësaj ditë të rëndësishme për të gjithë shqiptarët është ndjerë edhe në spitalin Infektiv, aty ky stafi mjekësor prej disa muajsh po përballet me koronavirusin.

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar një foto ku shfaqet stafi mjekësor të cilët kanë vendosur në ballkon flamurin kuq e zi, ndërsa me duar bëjnë shqiponjën.

“Krenari”, shkruan ministrja në diçiturë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet