Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Emri/ Vrasje me armë zjarri në Dajç të Shkodrës, humb jetën 43-vjeçari

Një vrasje me armë zjarri është regjistruar mëngjesin e sotëm pranë fshatit Dajç në Shkodër.

Nga informacionet paraprake mësohet se ka humbur jetën 43-vjeçari, Ridvan Ramazani.

Ende nuk dihen më shumë detaje nga ngjarja që tronditi fshatin Dajç këtë mëngjes.

Policia ka blinduar zonën dhe po vijon kontrollet në të gjithë vendin në kërkim të autorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet