Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ekzekutimi me armë zjarri në Shkodër, pamjet e para nga vendi i ngjarjes

Lajmi i Fundit siguron pamjet nga vendi i ngjarjes ku Ridvan Ramazani mbeti i vrarë paraditën e sotme në një ekzekutim në makinën e tij.

Sipas bluve të Shkodrës, viktima 46-vjeçari nga fshati Darragjat u gjet pa shenja jetë në makinën e tij pranë një karburanti.

Në ndihmë të Policisë lokale për të zbardhur ngjarjen janë nisur forcat e FNSh Shkodër dhe forcat Speciale Renea.

Policia ka blinduar zonën dhe vijon kontrollet në të gjithë vendin në kërkim të autorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet