Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Blerina Gjylameti bëhet nënë në 28 Nëntor, emri i veçantë i djalit

Ditën e sotme, deputetja e PS, Blerina Gjylameti është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë ajo, pak minuta më parë, përmes një foto të publikuar në ‘Facebook’, ku shfaqet dora e vogëlushit.

Sakaq, Gjylameti ka zbuluar edhe emrin shqiptar që ka zgjedhur për të birin, duke përkuar me ditën e Pavarësisë, 28 Nëntorin.

“Një tjetër rreze drite ndricoi mendjet e ngrohu zemrat tona ! Mirë se erdhe Kron”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet