Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

28 Nëntori, Rama publikon shprehjen e Ismail Qemalit” Rroftë Flamuri! Rroftë Shqipëria!

Mëngjesin e 28 Nëntorit, festës së Flamurit. kryesministri Edi Rama ka vensdosur të publikojë në profilin e tij në Facebook shprehjen e njohur të Ismail Qemalit.

“Flamuri ynë, n’athdhenë t’onë të lirë. Rroftë Flamuri! Rroftë Shqipëria!”- është shprehja e Ismail Qemalit e publikuar nga Rama.

Postimi shoqërohet me shkrimin: Fjalë të çmuara!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet