Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthim i kontrolluar në Durrës, shembet me eksploziv pallati 9-katësh

IKMT ka shembur me shpërthim të kontrolluar pallatin 9-katësh në Durrës.

Pallati është shembur brenda disa sekondave prej eksplozivit të vendosur në strukturat e tij teksa duket se ka shkaktuar shumë pluhur.

Më parë Bashkia Durrës kërkoi nga banorët dhe bizneset afër të largoheshin, madje të siguronin pajisjet e brendshme t’i ulnin poshtë si dhe të linin dritaret e dyert hapur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet