Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkrumbohen dy automjete në Elbasan, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Rreth ores 04 .00 të kësaj të Premteje në lagjen 11 Nentori në qytetin e Elbasanit janë djegur pjesërisht 2 automjete.Sipas burimeve nga vendngjarja janë djegur automjetit tip Volvo AA 123 OD në pronësi të shtetasit Daniel Duka.

Automjeti është dëmtuar në pjesën e përparme dhe automjeti tip Ford fokus me targë AA 993 BN në pronësi të shtetasit Aleksander Bragjecit.

Ky automjet është djegur në pjesën e pasme .Pas sinjalizimit të marrë sherbimi zjarrfikës ka ndërhyrë duke bërë të mundur fikjen e zjarrit , ndërsa policia ka siguruar pamje të kamerave të sigurisë në zonën ku ka ndodhur ngjarja pêr të zbuluar autorët e saj pasi dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet