Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ngacmonte seksualisht fëmijë në rrjete sociale, arrestohet personi

Një person në Prishtinë nëpërmjet rrjeteve sociale ngacmonte seksualisht disa fëmijë.

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka arritur që ta arrestoj atë.

Ndërsa gjatë kontrolleve në një lokacion, në cilësi të provave është sekuestruar një laptop dhe një telefon.

Ndërkohë që me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Prishtinë 26.11.2020-17:40.Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti përmes rrjeteve sociale ka ngacmuar seksualisht disa fëmijë. Lidhur me rastin është kontrolluar një lokacion dhe ne cilësi të provave janë sekuestruar një kompjuter llaptop si dhe një telefon mobil. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet