Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë

Një automjet është djegur në orët e para të mesnatën në Vlorë.

Policia bën me dije se është djegur plotësisht automjeti i markës “Nissan”, në pronësi të shtetasit me iniciale F. S. Ngjarja ka ndodhur në në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë rreth orës 01:00.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet