Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina përplas motorin në Fushë-Krujë, plagoset rëndë një person

Një aksident i rëndë është regjistruar në Fushë Krujë, në afërsi të fshatit Mazhe.

Bëhet me dije se një automjet ka përplasur një motoçikletë.

Mësohet se si pasojë e aksidentit drejtuesi i motoçikletës Besnik Masha ka mbetur i plagosur rëndë.

Masha është dërguar menjëherë me urgjencë drejt spitalit Ushtarak, ndërsa drejtuesi i fugonit është ndaluar nga policia.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, për të zbardhur më tej shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet