Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kukësi i hoqi titullin e nderit Veton Surroit, Vasili: Rama është i pabesë

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar në lidhje me faktin se Këshilli i Qarkut Kukës i ka hequr Veton Surroit, titullin “Qytetar Nderi”.

Vasili shprehet se Rama u tregua i pabesë, për shkak se ai ka dhënë urdhër që Surroit t’i hiqet titulli “Qytetar Nderi” në Kukës, ndërsa tani del e shan këshilltarët.

Postimi i nënkryetarit të LSI-së Petrit Vasili:

Edi po me Vetonin ç’pate mor i pabesë!

Edi po pse i tradhetove keshilltaret e Kukesit?

Edhe ju dhe urdher keshilltareve, qe ti hiqnin titullin Vetonit edhe tani i shan dhe i nxjerr komplet si budallenj.

Po pse ke qene, je dhe do mbetesh i pabese?

Po budallai me i madh eshte kushdo qe te beson më ty.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet