Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Befasuese, Lek Plepi në kërkim të dashurisë, bëhet pjesë e “Përputhen”

Lek Plepi, përsonazhi që u bë i njohur përmes rrjeteve sociale, tashmë është në kërkim të dashurisë së jetës.

Mësohet se Plepi që ka bërë edhe disa këngë dhe e konsideron veten artist, do të jetë pjesë e emisionit “Përputhen”, ku prej muajsh, vajza e djem janë në kërkim të ‘përputhjes’ me njëri-tjetrin.

Me anë të një videoje, Plepi e ka bërë publike kërkesën e tij për tu bërë pjesë e “Përputhen” dhe pret të kalojë vetëm filtrin e fundit të produksionit.

Skena e ‘Përputhen’ pas futjes së Lek Plepit, e merrni vetë parasysh se çfarë do të sjellë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet