Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

2 raste me Covid në Spitalin e Ersekës/ Pozitivë shoferi i ambulancës dhe një infermiere

2 raste me Covid-19 janë konfirmuar në Spitalin e Ersekës.

Mësohet se bëhet fjalë për një shofer ambulance dhe për një infermiere, të cilët që të dy kanë rezultuar pozitivë.

Personat në fjalë gjenden të karantinuar në shtëpi, teksa deri tani, askush tjetër nga stafi i spitalit nuk ka shfaqur shenja të virusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet