Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zbardhen emrat, kush janë 5 të arrestuarit në Elbasan për 4.2 kg heroinë të sekuestruar

Zbardhen emrat e të arrestuarve në Elbasan, për sasinë e heroinës të sekuestruar.

Mësohet se janë arrestuar Haziz Musai, Xhulio Musai, Danjel Xhelilaj, Gëzim Balla dhe Endri Karaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet