Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Publikohet lista e ilaçeve COVID që do të rimbursohen! Kohëzgjatja maksimale e trajtimit jo më shumë se 1 muaj

TIRANË- Zbardhet listën e ilaçeve COVID që do të përfshihen si pjesë e rimbursimi.

Në udhëzuesin e fondit për mjekët e familjes dhe farmacitë për barnat e rimbursueshme bëhet e ditur se kosto e rimbursimit të paketës së trajtimit të lehtë nuk do të jetë më shumës e 1650 lekë ndërsa për skemën e moderuar të trajtimit do të jetë 10.900 lekë.

Kohëzgjatja maksimale do të jetë jo më shumë se një muaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet