Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përfshihet nga flakët apartamenti në Tiranë, dyshimet e para

Një banesë në katin e katërt të një pallati në zonën e ‘Restorant Durrësit’ në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Brenda ishte vetëm një person që është evakuuar menjëherë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur me urgjencë por ka dyshime që të jetë vendosur vetë zjarri pasi është rast i përsëritur brenda disa javësh.

Zjarri është shuar dhe ka shkaktuar vetëm dëme të vogla materiale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet