Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Jo vetëm Jennifer Lopez, këto janë të famshmit shqiptarë që na treguan të pasmet nudo

Fotot e J.Lo mbrëmjen e djeshme shkaktuan një ‘tërmet’ në rrjetet sociale. Nudo dhe me forma perfekte ajo rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

Mirëpo, VIP-at shqiptarë kanë guxuar më parë ti thonë ‘stop’ paragjykimeve dhe nuk janë menduar dy herë për të dalë para aparatit fotografik tërësisht nudo.

Si femrat ashtu dhe meshkujt e showbizzit shqiptar nuk janë kursyer aspak duke thyer kështu tabutë.

Disa prej tyre janë fotografuar për nevojat e ndonjë videoklipi dhe disa të tjerë thjesht për ndonjë set fotografik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet