Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Goditen me sende të forta 17-vjeçarin, policia vë në pranga dy të rinjtë

Dy të rinj në Dibër janë vënë në pranga pasi kanë goditur me sende të forta një bashkëmoshatarin e tyre.

Njoftohet se policia ka kapur 18-vjeçarin A. T., dhe 19-vjeçarin D. D., 19 vjeç, pasi pas një konflikti për motive të dobëta, në bashkëpunim me dy persona të tjerë kanë lënduar një 17-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në Peshkopi ndërsa A. T., dhe D. D., u proceduan penalisht në gjendje të lirë, për veprën penale “Plagosje e lehtë me dashje”, e kryer në bashkëpuni

Materialet procedurale do ti referohen Prokurorisë Dibër për hetime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet