Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Furgoni e përplasi për vdekje të dielën në Milot-Lezhë, zbulohet identiteti i viktimës, qëndroi disa ditë në morg…

LEZHA

Sigurohet emri i viktimës që u përplas tragjikisht nga furgoni ditën e dielë në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Raportohet se viktima është Mark Lazri nga Gryka e Zezë e Mirditës.

Ai qëndroi disa ditë në morg pasi nuk po identifikohej dot pasi me vete në momentin e aksidentit s’kishte mjet identifikimi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet