Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fjalët e fundit që Maradona i tha nipit para se të vdiste

Legjenda argjentinase e futbollit, Diego Armando Maradona, 60 vjeç, vdiq nga një sulm në zemër në shtëpi të mërkurën, vetëm dy javë pasi u lirua nga spitali pas operacionit për një gjakderdhje në trurin e tij.

Të mërkurën, Maradona kishte zbritur për mëngjes. Ai ishte i zbehtë dhe u ankua se ndihej i ftohtë.

“Ndjehem keq”, i tha ai nipit të tij para se të kthehej në shtrat në rezidencën e Buenos Aires.

Pak para mesdite një infermiere zbuloi Maradonën dhe telefonoi për ndihmë, por ai ishte i vdekur para se të mbërrinte ndihma e shpejtë mjekësore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet