Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Degjeneron sherri mes dy vëllezërve në Fier, godasin njëri-tjetrin me sende të forta

Një sherr i nisur për motive pronësie ka degjeneruar në përdorimin e sendeve të forta mes dy vëllezërve në Peshtan Bregas, Fier. Policia e Fierit bën me dije se i ka arrestuar të dy vëllezërit, përkatësisht 59 vjeç dhe 61 vjeç.

Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasit J. H., 59 vjeç dhe S. H., 61 vjeç, (vëllezër), banues në Peshtan Bregas, Fier, pasi për motive pronësie kanë goditur njëri tjetrin me sende të forta.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet