Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Cungu largohet nga Laçi, krisja erdhi pas…

Armando Cungu nuk është më trajneri i Laçit.

Humbja me Kukësin në javën e katërt solli krisjen përfundimtare. Kurbinasit janë në vendin e tetë me 3 pikë.

Kjo ishte hera e dytë të Armando Cungu në të kaluarën ka fituar Kupën dhe Superkupën e Shqipërisë me Laçin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet