Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rekord infektimesh në Elbasan, mes tyre 6 mësues dhe 7 nxënës

Gjatë 24 orëve të fundit në Elbasan, Ministria e Shëndetësisë raportoi 44 raste të reja me COVID-19.

Prej rasteve të raportuara mësohet se kanë rezultuar pozitiv për koronavirus 6 mësues dhe 7 nxënës.

Mësohet se në sistemin arsimor në Elbasan janë aktivë 37 mësues, ndërsa numri total i të prekurve në sistemin arsimor që nga nisja e procesit mësimor ka arritur në 77 raste.

Sakaq mësohet se 7 mësues janë negatizuar në 48 orët e fundit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet