Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama poston videon: Falënderim për sakrificën dhe durimin e bluzave të bardha

Kryeministri Edi Rama ka shprehur falënderime për punën dhe sakrificën e bluzave të bardha që kryejnë testimet e COVID tek qytetarët.

Teksa ka postuar një video në ‘Facebook’ nga puna e përditshme në terren e ekipit epidemiologjik, kryeministri i uron një ditë të mbarë të gjithëve.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me një falenderim të madh për sakrificën, përkushtimin, durimin e bluzave të bardha që kryejnë testimet e qytetarëve në nevojë në banesat e tyre, ju uroj të gjithëve një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet