Rama: Nuk jam i sigurt se ky agresion është diçka e mirë

Politikë
Rama: Nuk jam i sigurt se ky agresion është diçka e mirë

Kreu i qeverisë Edi Rama ka postuar një foto të Kadaresë duke shkëputur një citim të shkurtër të tij.

“Nuk jam i sigurt se ky agresion audiovizual është diçka e mirë”, thuhet në mesazhin e Kadaresë të shpërndarë nga kryeministri Edi Rama.

Prej ditësh opozita dhe qeveria janë përfshirë në disa replika ku kryedemokrati Lulzim Basha e akuzon për fshehje të numrit të viktimave, ndërkohë që kryeministri Edi Rama i cilëson deklarata të ulëta që përhapin panik.

ME TE LEXUARAT