Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Melisa e “Përputhen” bën deklaratën shokuese: Po të isha pornostare do isha e pasur

Melisa, tashmë e njohur për shkak se është pjesë e emisionit më të ndjekur shqiptar “Për’Puthen”, ka habitur mbarë opinionin publik me deklaratën e saj.

Vajza që studion për mjekësi dhe që ka pasion baletin në një video live që ka bërë në llogarinë e saj të “Instagram” ka thënë se nëse do të ishte pornostare do të ishte shumë e pasur.
Më konkretisht, kjo e fundit tha se:

“Po të isha pornostare do isha super e pasur”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet