Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makinat përplasen kokë më kokë në Lezhë, lëndohen drejtuesit e mjeteve

Aksident në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të ishull-Lezhës.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy drejtuesit e secilit prej mjetëve janë lenduar lehtë dhe janë dërguar në spitalin e Lezhës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Ky është aksidenti i tretë që ndodh në harkun kohor të tre 4 ditëve thuajse në të njejtin vend.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet