Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Jeniffer Lopez tërbon fansat, pas performancës erotike shfaqet nudo

Vetëm disa ditë më parë Jeniffer Lopez i ka lënë të gjithë me gojë hapur pas performancës në American Music Awards, ku ka shfaqur të gjithë seks apelin e saj dhe trupin e saj me një veshje trasparente.

Tani ajo i tregon fansave të gjithë trupin e saj nudo, duke u shfaqur në një video në Instagram, ku duket se prezanton një këngë të re ‘In The Morning’.

Videoja e publikuar në rrjetin sociale e popstari në në provë të vështirë zemrat e më të dobëtëve.

JLo shfaqet në këtë video vetëm me unazën prej diamanti të fejesës, teksa telekamerat bëjnë një panoramë për pjesë të ndryshme të trupit të saj, ku në sfond tingëllon kënga e re.

Në moshën 51-vjeçare mbretëresha e pop-it duket më në formë se asnjëherë duke treguar format e saj perfektë.

Në qershor ajo ngacmoi kuriozitetin e fansave duke postuar disa foto shumë seksi ku shfaqej në një studio regjistrimi, me kufje në vesh dhe me një kanatjere që i nxirrte në pah dekoltenë e saj:

Është verë dhe po gatuajmë diçka shumë të nxehtë”, kishte shkruar Lopez. Gjashtë vjet nga albumi i fundit ‘A.K.A’, JLo ka vendosur t’i kthehet muzikës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet