Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I dënuar për marrëdhënie seksuale me të mitur, arrestohet në Durrës, 23-vjeçari nga Korça

DURRËS
Policia e Durrësit ka ndaluar një 23-vjeçar në kërkim dhe të dënuar me burg për “Marrëdhënie seksuale me të mitur”. Sipas të dhënave zyrtare shërbimet e Komisariatit të Policisë Durrës, ndaluan shtetasin Kristjan Stojani, 23 vjeç, banues në Korçë.

Gjykata e Shkallës së Parë Korçë e ka dënuar 23-vjeçarin me 3 vjet, 5 muaj e 10 ditë burgim, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me të mitur”, të cilën e ka konsumuar në vitin 2016, në Korçë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet