Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Françeska Jaçe nuk prek më timon me dorë, ia lë drejtimin shoqes

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe nuk ka më besim tek vetja e saj përsa i përket drejtimit të makinës,.

Së fundmi, në disa pastime në Instastory, Jaçe ka publikuar një video nga makina, por këtë herë nuk ndodhet ajo në timon.

Françeska e ka lënë drejtimin e mjetit në duart e shoqes së saj, për arsye që nuk dihen. Gjithsesi, një prej më kryesoreve mund të jetë edhe frika pas aksidentit që pësoi.

Siç duket, ish-banorja e BB nuk ka më besim te vetja pas asaj ngjarjeje. Jaçe u aksidentua pak ditë më parë në Vlorë, dhe përfundoi e lënduar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet