Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E shtruar prej dy javësh në spital, këngëtarja e njohur humb vajzën e saj

Këngëtarja Christina Perri ka humbur vajzën e saj të sapolindur.

Këngëtarja e “Jar of Hearts” bëri me dije përmes një postimi në Instagram se vajza e saj nuk mundi të mbijetojë. Pas komplikacioneve të shtatzënisë që shfaqi, këngëtarja prej 2 javësh ishte e shtruar në spital.

“Natën e kaluar kemi humbur vajzën tonë,” shkroi Perri krahas një fotoje pikëlluese. “Ajo lindi e heshtur pasi luftoi kaq shumë për t’i arritur botës sonë.

Ajo është në paqe tani dhe do të jetojë përgjithmonë në zemrat tona”, shkroi 34-vjeçarja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet