Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy makinat përplasen në aksin rrugor Patos-Fier, 3 të lënduar

Një aksident është shënuar këtë mbrëmje në aksin rrugor Patos-Fier, ku një mjet tip “Fiat” është përplasur me mjetin tip “Opel” dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit shtetasit, A. Ç 30 vjeç dhe B.Q, 71 vjeç.

Mes të plagosurve është dhe shtetësja M.Q, 70 vjeçe.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:10, në aksin rrugor Patos-Fier, mjeti tip “Fiat” me drejtues shtetasin A. Ç., 30 vjeç, banues në Fier, është përplasur me mjetin tip “Opel” me drejtues shtetasin B. Q., 71 vjeç, banues në Fier.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar dy drejtuesit e mjeteve dhe shtetasja M. Q., 70 vjeçe, të cilët ndodhen në spitalin rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet